Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / BadrumsskÃ¥p 13625121



*

nr 1362 5121


Badrumsskåp

1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 23 november 2020
kl 20:26:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/11 21:08:34 1      100 kr
20/11 15:46:03 2      200 kr
22/11 11:02:16 3      250 kr
23/11 20:19:11 2      Vinnande bud



  • Tema
  • 23 nov

Retro

På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...



Läs mer om Retro
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
  • 8118 Bokhylla
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8119 Ã‰tagère
    Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:38
  • 8122 LinneskÃ¥p
    Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:30
  • 8251 VitrinskÃ¥p
    Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:03




Ladda ner broschyr